آموزش – آموزش کار با Your Activity (فعالیت شما) برای کاهش اعتیاد در اینستاگرام

Instagram چند روز پیش یک ویژگی به نام Your Activity (فعالیت شما) را معرفی کرد ، که کاربران را از مدت زمان استفاده از برنامه را مطلع میکند ، تا زمان زیادی را صرف برنامه نکنند . این ویژگی در حال حاضر برای هر دو کاربران iOS و Android وجود دارد . اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه برنامه را استفاده می کنید ، برای کاهش اعتیاد در اینستاگرام با تک تیپ همراه باشید .

فعال کردن Your Activity (فعالیت شما) در اینستاگرام

در اینستاگرام به برگه پروفایل خود بروید . نماد سه خط افقی یا بیشتر در بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس گزینه “فعالیت شما” را خواهید دید . اگر شما آن را نمی بینید ، اینستاگرام خود را آپدیت کنید و سپس دوباره شروع دهید .

بخوانید : مقایسه و نحوه نام گذاری پردازنده های دسکتاپ و لپ تاپ و موبایل اینتل

هنگامی که گزینه “فعالیت شما” را انتخاب می کنید ، به شما نشان می دهد که به طور متوسط ​​در Instagram چه مقدار زمان در اینستاگرام سپری کرده اید . هر نوار عمودی مربوط به زمان صرف شده در یک روز خاص است . اگر روی نوار ضربه بزنید و نگه دارید ، به شما نشان خواهد داد که چه مقدار وقت در Instagram در آن روز صرف کردید.

برای محدود کردن مقدار زمانی که در Instagram صرف میکنید ، گزینه « تنظیم روزانه یادآوری » را در زیر نمودار فعالیت ، انتخاب و مدت زمانی که می خواهید از Instagram استفاده کنید را انتخاب و روی تنظیم یادآوری ضربه بزنید.

Your Activity

Your Activity

بخوانید :آموزش ضبط تماس های تلفنی آیفون

شما همچنین می توانید تنظیمات اعلان های اینستاگرام خود را از گزینه ” تنظیمات اعلان ها ” ، این صفحه مدیریت کنید، هر چند تنظیمات جدیدی را ارائه نمی دهد . این همان برنامه هایی بود که قبل از کنترل فعالیت اضافه شده بود.

هنگامی که شما از زمان فعالیت اختصاص یافته بیشتر استفاده کنید ، به عنوان مثال، شما Instagram را برای مدت طولانی تر از آنچه که در یادآوری روزانه تنظیم کرده اید استفاده کرده اید، یک هشدار روی صفحه نمایش به شما می گوید که چقدر زمان در اینستاگارم صرف کرده اید . شما می توانید آن را رد کنید و اگر می خواهید، از Instagram استفاده کنید. این قصد ندارد شما را از برنامه خارج کند. شما همچنین می توانید زمان یادآوری را از هشدار اگر نیاز دارید ویرایش کنید.

Your Activity

Your Activity

رسانه های اجتماعی می توانند زمان زیادی از مردم بگیرند و مردم میدانند که صرف وقت زیادی در هر نوع پلت فرم رسانه های اجتماعی زیان اور است. این فقط به این دلیل نیست که شما به طور مداوم روی صفحه نمایش خیره می شوید، بلکه همچنین می تواند بر سلامت روان تاثیر بگذارد . iOS 12 دارای یک ویژگی به نام Screen Time است که به شما امکان می دهد تا مدت زمان استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی را در تلفن خود محدود کنید. با این حال، مصرف بیش از حد رسانه های اجتماعی یک مشکل خاص برای پلتفرم نیست.

به نقل از : Techtip.ir