آموزش – چگونه توسط کامپیوتر یا لپ تاپ بیت کوین استخراج کنیم؟

استخراج بیت کوین برخلاف عقیده بسیاری از افراد بدون داشتن سیستم‌های مخصوص هم امکان پذیر است. در این مطلب نحوه استخراج بیت کوین با Kryptex در ویندوز را آموزش می‌دهیم. همراه ما باشید.

علاوه بر استفاده از سیستم‌های مخصوص ماینینگ برای استخراج بیت کوین، روش‌های آسان‌تری هم برای این کار وجود دارد. این روش‌ها شاید به اندازه سیستم‌های ماینینگ حرفه‌ای نباشند، اما توسط آن‌ها می‌‌توان میزان قابل توجهی پول درآورد (با این مرورگر ساده به صورت رایگان بیت کوین دریافت کنید).

Kryptex برنامه‌ای برای ویندوز است که توسط آن می‌توان در کامپیوتر به استخراج بیت کوین پرداخت. این نرم افزار از CPU و GPU دستگاه استفاده می‌کند و از این طریق بیت کوین می‌سازد. Kryptex در همه کامپیوترها با مشخصات سخت افزاری مختلف قابل نصب است، اما در هر سیستم باتوجه به قدرت CPU و GPU عملکرد متفاوتی دارد. برای مثال استخراج ۱۰ دلار بیت کوین توسط کامپیوتری که پردازنده اینتل Core i3 دارد شاید بیش از سه ماه زمان ببرد! این در حالی است که شما می‌توانید توسط یک سیستم گیمینگ که از نسل جدید پردازنده اینتل Core i7 و پردازنده گرافیکی انویدیا ۱۰۷۰ استفاده می‌کند، در هر ماه چیزی حدود ۱۵۰ دلار بدست آورید (چگونه به صورت رایگان بیت کوین بدست آوریم).

با توجه به توضیحات، اگر کامپیوتر پرقدرت یا حتی متوسطی دارید، حتما استخراج بیت کوین با Kryptex را تجربه کنید. برای شروع کار با برنامه Kryptex مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

  1. از این لینک وارد وبسایت Kryptex شوید.
  2. روی دکمه Download Kryptex کلیک کنید تا برنامه دانلود شود.
  1. بعد از دانلود برنامه، آن را در سیستم خود نصب کنید.
  2. Kryptex را اجرا و سپس برای ساخت اکانت روی Register کلیک کنید.

استخراج بیت کوین با Kryptex

  1. در صفحه باز شده اطلاعات‌تان را وارد کنید تا اکانت شما ساخته شود. با اتمام این مرحله وارد صفحه داشبورد می‌شوید.
  2. به برنامه بازگردید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد اکانت خود شوید.
  3. پیش از هر چیز به سربرگ Settings بروید و روی Re-run benchmark کلیک کنید تا نرم افزار قدرت سیستم شما را بررسی کند.

استخراج بیت کوین با Kryptex

  1. از سربرگ Settings، بخش When I am using PC را در حالت Lite mode قرار دهید.

استخراج بیت کوین با Kryptex

با طی این مراحل و انتخاب گزینه Lite mode استخراج بیت کوین شما آغاز می‌شود. در بخش When I am using PC دو گزینه دیگر با نام‌های Pause و Full mode وجود دارد. با انتخاب Pause عملیات استخراج بیت کوین توسط برنامه متوقف شده و تنها زمانی که با سیستم کار نمی‌کنید، ماین بیت کوین آغاز خواهد شد. در حالت Full mode استخراج بیت کوین برای همیشه فعال خواهد بود. استفاده از این مود برای افرادی که سیستم بسیار قدرتمندی دارند پیشنهاد می‌شود در غیر این صورت از مود Lite mode استفاده کنید.

در صفحه اصلی برنامه درآمد فعلی و همچنین تخمینی از درآمد ماهانه نشان داده می‌شود. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این بخش می‌توانید روی Full stats کلیک کنید تا به پروفایل خود در وبسایت این سرویس هدایت شوید.

در وبسایت Kryptex اطلاعات سیستم، وضعیت پرداختی‌ها، درخواست برای پرداخت و مواردی از این قبیل موجود است. علاوه بر این‌ها، گزینه‌ای با نام Free money در وبسایت Kryptex وجود دارد که توسط آن می‌توانید برای کسب پول بیشتر، دوستان‌‌تان را توسط لینک اختصاصی خود به سرویس دعوت کنید (در این وبسایت بازی کنید و بیت کوین رایگان بگیرید).

استخراج بیت کوین با Kryptex

سرویس پرداخت Kryptex منظم بوده و کاربران می‌توانند علاوه بر گزینه پرداخت به کیف پول، درآمدشان را به صورت گیفت کارت‌های آمازون دریافت کنند. حداقل مبلغ موجود در حساب Kryptex برای پرداخت، یک دلار است (چطور کیف پول بیت کوین بسازیم).

اگر استخراج بیت کوین با Kryptex را تجربه کرده‌اید، نظر خود را ما در میان بگذارید.

به نقل از :click.ir