آموزش – در این وبسایت بازی کنید و بیت کوین رایگان بگیرید!

اگر می‌خواهید بدون داشتن تجهیزات حرفه‌ای بیت کوین بدست آورید، همراه ما باشید. در این مطلب وبسایتی را معرفی می‌کنیم که با اجرای بازی به شما بیت کوین رایگان می‌دهد.

با افزایش محبوبیت بیت کوین میان کاربران، سرویس‌های مختلفی برای استخراج و دریافت بیت کوین رایگان ایجاد شده است. پیش‌تر چندین سرویس مختلف برای این کار را به شما معرفی کرده‌ بودیم که در تعدادی از آن‌ها قابلیت دریافت بیت کوین با مشاهده تبلیغات و صفحات وب به کاربر ارایه می‌شد (چگونه به صورت رایگان بیت کوین بدست آوریم؟).

همچنین مرورگر Crypto Tab هم روش دیگری برای استخراج و دریافت بیت کوین رایگان بود که به دلیل سهولت در استفاده، همچنان یک سرویس پرطرفدار برای دریافت بیت کوین رایگان به حساب می‌آید. اما راه‌های دیگری هم برای دریافت بیت کوین رایگان وجود دارد که در این مطلب شما را با یکی از آن‌ها آشنا می‌کنیم (با این مرورگر ساده به صورت رایگان بیت کوین دریافت کنید).

Crypto Farmer وبسایت جالبی است که شما را در دریافت بیت کوین رایگان کمک می‌کند. این سرویس که در واقع نوعی بازی آنلاین است، این اختیار را به کاربر می‌دهد تا مزرعه ماینینگ اختصاصی خودش را ایجاد کند و از این طریق به صورت مجازی بیت کوین بدست آورد.

در محیط این بازی ابزارهای مورد نیاز برای استخراج بیت کوین در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما باید با توجه به کاربرد هریک و همچنین مقدار پول خود، از ‌آن‌ها در مزرعه استفاده کنید. این سرویس از نظر ساختار به بازی کلش آف کلنز شبیه بوده و کاربران آن برای داشتن بهترین مزرعه رقابت می‌کنند. در واقع هرچه تجهیزات استفاده شده در مزرعه شما حرفه‌ای‌تر باشد و از وسایل بهتری در آن کنید، قادر به تولید بیت کوین بیشتر خواهید بود.

لازم به ذکر است در Crypto Farmer می‌توان با لینک اختصاصی، دوستان خود را دعوت کرد و از این طریق بیت کوین بیشتری بدست آورد. همچنین بخشی هم برای مشاهده تبلیغات و دریافت بیت کوین در این سرویس موجود است.

بیت کوین بدست آمده توسط Crypto Farmer به راحتی با سرویس‌های مختلف به کیف پول شما پرداخت می‌شود و از این طریق می‌توان به آن دسترسی داشت (چطور کیف پول بیت کوین بسازیم).

بیت کوین رایگان

برای استفاده از Crypto Farmer کافی است از طریق این لینک اکانت مربوط به آن را بسازید و سپس با اجرای بازی برای دریافت بیت کوین رایگان اقدام کنید.

نظر شما در رابطه با سرویس Crypto farmer برای دریافت بیت کوین رایگان چیست؟

به نقل از :click.ir