چگونه حساب اسنپ‌چت خود را برای همیشه حذف کنیم؟

اخیرا خبر‌های زیادی از کاهش تعداد کاربران اسنپ‌چت به گوش‌ می‌رسد و افراد بیشتری نیز مایلند از این پلتفرم برای همیشه خارج شوند و اکانت و اطلاعات خود را حذف نمایند. در هر صورت هر کس دلایل خود را دارد. برخی به‌روزرسانی جدید را دوست ندارند و برخی مایل نیستند بیشتر از این شاهد کلیپ‌های خشن، ناهنجار و اعصاب‌خوردکن که به وفور در آن وجود دارد، باشند. پس اگر شما نیز اکانت اسنپ‌چت دارید و دوست دارید آن را حذف کنید این مطلب کوتاه را مطالعه نمایید.

AndroidPIT-worst-uis-0790-w782 چگونه حساب اسنپ‌چت خود را برای همیشه حذف کنیم؟

شبکه‌های اجتماعی معمولا برای منصرف کردن کاربران از حذف اکانت، مراحل سخت و مسیر پیچیده‌ای را برای آن در نظر گرفته‌اند، پس طبیعتا اسنپ‌چت هم دکمه بزرگی در وسط صفحه برای حذف اکانت طراحی نکرده است. در اسنپ‌چت هم درست شبیه فیس‌بوک برای حذف اکانت باید اول اکانت خود را غیرفعال کنید و پس از 30 روز اگر همچنان بر روی تصمیم خود مصمم بودید، شرکت سرانجام رضایت خواهد داد و کلیه اطلاعات‌ و حساب‌تان را حذف خواهد کرد. در ضمن به خاطر داشته باشید شما نمی‌توانید اکانت اسنپ‌چت را از طریق اپلیکیشن حذف کنید؛ بلکه مجبورید با استفاده از مرورگر وارد عمل شوید. پس مرورگر را باز کنید و خود را برای انجام مراحل زیر آماده کنید.

  • ابتدا وارد این لینک شوید.
  • با استفاده از نام و رمز کاربری وارد حساب خود شوید.
  • تایید کنید که شما ربات نیستید.
  • بار دیگر نام کاربری و رمز عبور را تایید کنید.
  • سپس به پایین اسکرول کنید تا سرانجام گزینه حذف اکانت من (Delete my account) را در سمت راست مشاهده کنید.
  • تایید را بزنید و اکنون می‌توانید یک نفس راحت بکشید و برای مدت 30 روز به کارهای دیگرتان بپردازید.

دقت کنید اگر در طی این دوره 30 روزه بار دیگر وارد اکانت‌تان شوید، اسنپ‌چت نیز بار دیگر حساب کاربری‌تان را فعال خواهد کرد. پس تحمل کنید تا بعد از پایان 30 روز اطلاعات حساب شما به طور کامل پاک شود.

نوشته چگونه حساب اسنپ‌چت خود را برای همیشه حذف کنیم؟ اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت