بررسی ویدیویی آیفون Xs و Xs مکس

بررسی دو گوشی اپل آیفون Xs و Xs مکس را با توضیحاتی درباره این دو محصول جدید آغاز می‌کنیم، اسمارت‌فون‌هایی که با توجه به بالا رفتن نرخ ارز در کشور، قیمت بالایی را در مقابل خود می‌بینند.

سال گذشته طراحی آی‌فون X مهم‌ترین ویژگی آن به‌شمار می‌رفت، در حدی که در زمان معرفی تمام نگاه‌ها را به خودش خیره ساخته بود. مطابق سنت هرساله اپل، امسال نیز ما انتظار تغییر چندانی را در طراحی نداشتیم اما حداقل به‌دنبال رفع نواقص که بودیم! کاری که اپل هیچ توجهی به آن نداشت. تقریبا به‌جز یک رنگ طلایی جدید و زیبا، از لحاظ ظاهری آی‌فون Xs با آی‌فون X که سال گذشته کلی سر و صدا به راه انداخت، هیچ تفاوت دیگری ندارد!

آی‌فون Xs مکس هم از نظر طراحی مشابه است و تنها سایز نمایشگر آن بزرگ‌تر شده است و دقیقا مشابه همان نسخه پلاس در محصولات قبلی بوده که این بار با واژه مکس جایگزین شده است!

iphone-xs-and-iphone-xs-max2 بررسی ویدیویی آیفون Xs و Xs مکس

هر دو محصول هم مجهز به چیپست A12 بایونیک و دوربین‌های دوگانه هستند اما از آنجایی که قصد داریم تا بررسی این دو محصول را به‌صورت ویدیویی برای شما انجام دهیم، پس سخن را کوتاه کرده و دعوت می‌کنیم تا ویدیوی اختصاصی زیر که با همکاری آی‌تی‌رسان و کلیپو تهیه شده است، تماشا نمایید.

نوشته بررسی ویدیویی آیفون Xs و Xs مکس اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت