دانلود رسنو (Resno)؛ مزایا و معایب اپلیکیشن کسب درآمد رسنو در یک نگاه

دانلود رسنو به یکی از کارهای پرطرفدار در بین کاربران ایرانی تبدیل شده است و بسیاری از کاربران ایرانی پس از اپلیکیشن‌هایی ماند پولیک و… به دنبال برنامه‌هایی هستند تا به راحتی پول در بیاورند و در این اوضاع بد اقتصادی کشور به کمک خرج حداقلی برسند که اپلیکیشن رسنو تا حدودی پاسخگوی این نیاز بوده است.

پس از بررسی‌هایی که در مورد اپلیکیشن پولیک و دیگر اپلیکیشن‌های کسب درآمد داشتیم، حالا به نکاتی خواهیم پرداخت که برخلاف سایر اپ‌های موجود نشان دهنده فعالیت خوب رسنو بوده و در صورت عدم تغییر در آینده قطعا به گزینه مناسب و مطمئنی برای کسب درآمد ایرانی‌ها تبدیل خواهد شد.

resno-2 دانلود رسنو (Resno)؛ مزایا و معایب اپلیکیشن کسب درآمد رسنو در یک نگاه

1- اپلیکیشن رسنو مجوزهای قانونی را دارد!

یکی از اشکالاتی که ما به اپلیکیشن پولیک نسبت داده بودیم و قطعا مهم‌ترین دلیل برای استفاده نکردن از آن به شمار می‌رفت، مساله مربوط به مجوزهای قانونی آن بود که می‌توان به عدم دارا بودن نماد الکترونیکی و نماد ارشاد اشاره کرد که نشان دهنده غیرقانونی بودن فعالیت آن بود. اما در رسنو همه چیز متفاوت است و علاوه بر دو مجوز نماد الکترونیکی و نماد وزارت ارشاد، مشخصات مربوط به شرکت پشتیبان این اپلیکیشن نیز قابل مشاهده است.

همچنین یکی دیگر از نشانه‌های خوب که می‌توان بیش از دیگر اپ‌های مشابه به آن اعتماد کرد، وجود شماره تماس‌های مختلف ثابت و همراه در سایت این برنامه است. همچنین فعال و کامل بودن اطلاعات سایت و شبکه‌های اجتماعی رسنو نشان دهنده جدیت این تیم در فعالیت است.

2- همکاری با برندهای شناخته شده در کشور

از دیگر دلایلی که می‌توان برای کار با اپلیکیشن کسب درآمد رسنو گفت، همکاری با برندهایی است که برای اکثر ما شناخته شده هستند و با توجه به همین دلیل می‌توان نقد شدن کسب درآمد را واقعی‌تر دانست. از طرفی اینکه همکاری با برندهای بزرگ قطعا شامل درآمدهای خوب برای شرکت رسنو خواهد بود و از سوی دیگر نشان می‌دهد که با طرف رسمی و قانونی طرف بوده و حداقل تا به اینجا مشکلی در روند فعالیت‌های رسنو و شرکت پشتیبان آن نیست.

resno دانلود رسنو (Resno)؛ مزایا و معایب اپلیکیشن کسب درآمد رسنو در یک نگاه

3- تنوع در تبلیغات اپلیکیشن رسنو بالاست

از دیگر دلایل و نکات مهم برای استفاده از رسنو این است که برخلاف اپلیکیشن پولیک شما با تنوع بسیار خوبی از تبلیغات مواجه هستید که بیشترین دسترسی را برای کاربران دارند. به معنای دیگر شما همانند پولیک لزومی به خرید محصولات یا تبلیغ خرید محصولات و کسب پورسانت از آنها را ندارید و با انبوهی از روش‌های تبلیغاتی بدون هزینه مواجه هستید که در صورت پشتکار به درآمد خوبی خواهید رسید.

به طور مثال در بخش مشاهده تبلیغات بنری شما اولا با تبلیغات برندهای مشهور مواجه هستید که با تعداد زیادی در روز در اختیار شما هستند و از سوی دیگر زمان زیادی برای کسب درآمد شما لازم نیست و صرفا کافیست روی بنرشان کلیک کنید و منتظر لود صفحه سایت مقصد باشید تا به راحتی مبلغ مورد نظر را در حساب کاربریتان ذخیره نمایید.

همچنین اگر تمایل به هزینه‌کرد برای درآمد بیشتر هم داشته باشید، به راحتی با عضویت در بخش تبلیغات کاربردی این اپلیکیشن می‌توانید سریع‌تر به مبلغ مورد نظرتان برای تسویه رسیده و اولین دریافتی خود را تجربه نمایید.

4- اپلیکیشن رسنو کاملا حرفه‌ای و گویاست

یکی دیگر از اشکالات مربوط به اپلیکیشن پولیک این بود که شما با یک اپ بسیار غیرحرفه‌ای، کند و مبهم مواجه بودید و عملا یک کاربر تازه کار برای آشنایی و کار با آن می‌بایست زمان زیادی را صرف می‌کرد ولی در اپ رسنو به راحتی می‌توانید به شروع کسب درآمد بپردازید و بدون نگرانی بابت پیچیدگی‌های معمول به همه اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

همچنین می‌توان به قابلیت دیگری از رسنو اشاره کرد که با گرافیک بسیار قابل قبولی طراحی شده و برخلاف اپ‌های این‌چنینی که معمولا به ظاهر برنامه اهمیتی نمی‌دهند، به‌شدت نسبت به آن حساس بوده و در اولین نگاه قطعا متوجه این موضوع خواهید شد.

از دیگر ویژگی‌های خوب رسنو در این بخش، گزارش واضح از فعالیت‌های کاربرانش است که به آن‌ها امکان می‌دهد تا به صورت جداگانه هر فعالیت‌شان را مشاهده نمایند. همچنین زیرمجموعه‌های هر کاربر به تفکیک شماره و نام به او نمایش داده می‌شود و تحت عنوان تیم من قابل دسترس است.

5- حضور در استورهای قانونی و معتبر

از دیگر دلایل قابل استناد برای استفاده از اپلیکیشن رسنو حضور آن در استورهای معتبر و قانونی مانند گوگل پلی و سیب اپ است.

حضور رسنو در گوگل پلی، سیب اپ و بازار نشان می‌دهد که حداقل کدهای مخرب و نا امن در این برنامه وجود ندارد و کاربر صرفا باید نگران پرداخت نشدن درآمدهایش باشد. البته بدیهی است منظور از نگرانی برای پرداخت این است که برخلاف سایر اپ‌ها نگرانی‌های چندگانه در آن نیست و صرفا یک نگرانی معمول مثل همه اپ‌ها در رسنو وجود دارد.

6- اپ رسنو محلی است و نماینده استانی دارد

یکی از اشکالاتی که معمولا در اپلیکیشن‌های مشابه رسنو وجود دارد، این است که صرفا به یک سری تبلیغات خاص اکتفا می‌کنند ولی در رسنو به دلیل حضور نمایندگی‌های استانی اولا دسترسی کاربران به پشتیبانان منطقه‌ای آن راحت‌تر انجام می‌شود و از سوی دیگر با حضور این نمایندگان عملا تبلیغات مناسب هر شهر قابل نمایش بوده و تبلیغ دهندگان نیز می‌توانند به بازار بهتری برای تبلیغ محصولات‌شان دسترسی داشته باشند؛ هر چند که در بسیاری از استان‌ها عملا تبلیغات محلی خاصی وجود ندارد!

resno3 دانلود رسنو (Resno)؛ مزایا و معایب اپلیکیشن کسب درآمد رسنو در یک نگاه

گفتنی است که در این اپلیکیشن ضعف‌هایی نیز وجود دارد که قصد پرداختن گسترده به آن‌ها را نداریم و در ادامه صرفا به چند مورد از آن‌ها به صورت تیتروار بسنده می‌کنیم.

  • سرویس‌های پولی این اپلیکیشن عملا در یک‌ماه اول فقط برای کاربر سودده هستند و کاربر با دریافت 1200 تومان ماهانه پول زیادی را برای سرویس‌ها پرداخت خواهد کرد.
  • علیرغم حضور نمایندگان مختلف در استان‌ها، در 14 استان کشور نماینده‌ای برای این اپلیکیشن وجود ندارد.
  • عدم وجود جزئیات بیشتر برای کسب درآمد از تبلیغات در انواع مختلف که بعضا باعث سوتفاهماتی در عملکرد آن می‌شود. بدیهی است در این بخش صرفا اتلاف زمان کاربر منظور نگارنده است و تضادی با نکته مثبت گفته شده در متن ندارد.
  • علیرغم تعریف‌های بسیار زیاد پیرامون این اپ در شبکه‌های اجتماعی اما عملا واریزی‌های با رقم قابل توجهی از آن را مشاهده نکردیم. خوشحال می‌شویم اگر کاربران یا مسئولین رسنو به صورت مستند این مورد را شفاف نمایند.

دانلود اپلیکیشن رسنو

Cafebazar دانلود رسنو (Resno)؛ مزایا و معایب اپلیکیشن کسب درآمد رسنو در یک نگاه

نوشته دانلود رسنو (Resno)؛ مزایا و معایب اپلیکیشن کسب درآمد رسنو در یک نگاه اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت