چگونه بدون سوزن مخصوص، اسلات سیم‌کارت را از بدنه گوشی خارج کنیم؟

اگر به یاد داشته باشید در زمانی که شما تلفن همراه جدید خود را خریداری کردید برخی از لوازم جانبی مانند شارژر، هندزفری و سایر موارد دیگر نیز به همراه آن به شما تحویل داده شدند؛ اما در کنار همه این لوازم یک سوزن کوچک برای بیرون آوردن اسلات سیم‌کارت نیز در نظر گرفته شده است. احتمال این‌که این سوزن را به خاطر حجم کوچک آن گم کنید، بسیار زیاد است.

اما اگر این اتفاق برای شما افتاد اصلاً جای نگرانی نیست چراکه به غیر از خرید مجدد آن، شما می‌توانید از سایر وسایلی که در منزل دارید برای خارج کردن اسلات سیم‌کارت از تلفن همراه خود استفاده کنید؛ با ما همراه باشید تا برخی از آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

قلاب گوشواره

Earring چگونه بدون سوزن مخصوص، اسلات سیم‌کارت را از بدنه گوشی خارج کنیم؟

ممکن است ابزار مناسب برای انجام این کار از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر باشد، کافی است نگاهی به گوش‌هایتان بیاندازید. درست حدس زدید؛ گوشواره‌های سنتی با قلاب‌های نازک خود یکی از بهترین لوازم دم‌دستی برای انجام این کار هستند. البته برخی از آن‌ها ممکن است برای باز کردن اسلات سیم‌کارت بزرگ باشند که در این صورت باید به دنبال گزینه دیگری بگردید.

گیره کاغذ

Needle چگونه بدون سوزن مخصوص، اسلات سیم‌کارت را از بدنه گوشی خارج کنیم؟

گیره کاغذ نیز احتمالاً یکی از رایج‌ترین لوازمی است که در دفتر کار و یا منزل به آن دسترسی دارید. البته گیره‌هایی که با روکش ضخیم پلاستیکی پوشانده شده‌اند، به کار شما نمی‌آیند اما قطعاً با استفاده از گیره‌های کوچک‌تر می‌توانید به راحتی اسلات سیم‌کارت را خارج کرده و در نهایت مجدداً از گیره‌ها برای متصل کردن تعداد زیادی کاغذ استفاده نمایید.

سوزن

یکی دیگر از وسایلی که در هر خانه‌ای پیدا می‌شود، سوزن‌های خیاطی است. کافی است سایز مناسب آن را پیدا کنید، در نهایت از آن برای خارج کردن اسلات استفاده نمایید.

پونز یا سوزن منگنه

Thumbtack چگونه بدون سوزن مخصوص، اسلات سیم‌کارت را از بدنه گوشی خارج کنیم؟

یکی دیگر از ابزارهای پرکاربرد که هم در خانه و هم در محل کار به وفور یافت می‌شود، پونز و سوزن منگنه است. این ابزار در اشکال و اندازه‌های متنوعی وجود دارد، اما تقریباً همه آن‌ها قادر به باز کردن اسلات سیم‌کارت شما هستند. اگر فکر می‌کنید اندازه پونز مطابق با آنچه شما به دنبال آن هستید، نیست به راحتی می‌توانید از یک سوزن منگنه برای این منظور استفاده کنید.

البته، گزینه‌های متعدد دیگری مانند سنجاق‌قفلی، خلال‌دندان و… برای انجام این کار وجود دارد، که به‌راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. البته اگر در شرایطی بودید که هیچ‌یک از ابزارهای فوق در دسترس شما نبود، بهترین گزینه مراجعه به یک فروشگاه و درخواست برای انجام این کار است.

نوشته چگونه بدون سوزن مخصوص، اسلات سیم‌کارت را از بدنه گوشی خارج کنیم؟ اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت