مشکل اجرای فورتنایت بر روی دستگاه‌های آیفون و آیپد به‌زودی حل می‌شود

اگر بازی فورتنایت را بر روی آیپد یا آیفون بازی کرده‌اید، حتما متوجه ضعف اجرای آن بر روی این دستگاه‌ها شده‌اید. متاسفانه این موضوع، مشکلی قدیمی بوده و دست‌‌اندرکاران اپیک گیمز هنوز جواب مشخصی به آن نداده‌اند.

اما مثل اینکه این استودیو بازی‌سازی بالاخره دست به کار شده، تا همه مسایلی را که اجرای فورتنایت بر روی iOS با آن‌ها مواجه است، برطرف نماید. این توسعه‌دهنده تایید کرده که در چند روز آینده به‌روزرسانی جدیدی برای همه دستگاه‌های iOS ارایه خواهد کرد.

ما می‌دانیم که عملکرد iOS در مورد بازی فورتنایت خوب نبوده؛ اما می‌خواهیم بدانید که به‌زودی این مشکلات را حل خواهیم کرد. ما علاقه شما را به این بازی می‌دانیم؛ به‌همین‌خاطر منتظر آپدیت جدیدی برای آن باشید.

این گفته‌ها، اوایل امروز بیان شد، اما بیانیه رسمی دیگری درباره زمان عرضه به‌روزرسانی مذکور منتشر نشد؛ که به این معنی است که استودیو هنوز برای ارایه آن آماده نیست. بنابراین اگر شما هم جزو علاقمندان فورتنایت هستید باید کمی در این‌باره صبر کنید.

Fortnite-performance-on-iPhone-and-iPad-is-terrible-but-Epic-Games-promises-a-fix مشکل اجرای فورتنایت بر روی دستگاه‌های آیفون و آیپد به‌زودی حل می‌شود

نوشته مشکل اجرای فورتنایت بر روی دستگاه‌های آیفون و آیپد به‌زودی حل می‌شود اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت