آپدیت اندروید 8.1 برای گلکسی J7 Core سامسونگ عرضه شد

چندی پیش در خبر مربوط به گوشی گلکسی J7 2016 باخبر شدیم که برخی از دیوایس‌های سری J سامسونگ در صف دریافت به‌روزرسانی اندروید اوریو هستند. حال با خبر شدیم گوشی گلکسی J7 Core که در برخی بازارها با نام گلکسی J7 Nxt نیز شناخته می‌شود، به‌روزرسانی اندروید 8.1 اوریو را دریافت کرده است.

J7-core آپدیت اندروید 8.1 برای گلکسی J7 Core  سامسونگ عرضه شد

کاربران دستگاه فوق در برخی از کشورهای آسیایی مانند فیلیپین، کامبوج و تایلند این به‌روزرسانی جدید را از طریق OTA دریافت کردند. پکیج جدید با شماره ساخت J701FXXU6BRH9 به ثبت رسیده و از آن‌جایی که از طریق OTA منتشر شده، زمان دریافت اعلان مربوط به آن در مناطق مختلف جهان متفاوت خواهد بود. برای اطمینان از انتشار این به‌روزرسانی برای دستگاه شما، کافی است که به بخش Settings مراجعه کرده و پس از رجوع به قسمت Software update، نسبت به وجود این بسته اقدام کنید.

این به‌روزرسانی نسخه سیستم‌عامل گوشی گلکسی J7 Core را به اندروید 8.1 اوریو ارتقا داده و شامل ویژگی‌هایی مانند حالت تصویر در تصویر، پر کردن خودکار API و نقاط اطلاع‌رسانی می‌شود. نسخه جدید رابط کاربری سامسونگ اکسپرینس با ورژن 9 نیز به این گوشی میان‌رده آمده که قابلیت dual messenger را نیز به همراه دارد. این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد که به طور هم‌زمان دو حساب کاربری برای اپلیکیشن‌های پیام‌رسان خود ایجاد کند. در نهایت باید اشاره کنیم که این پکیج وصله‌های امنیتی مربوط به ماه آگوست را نیز در دل خود داشته تا کاربران از امنیت بالاتری برخوردار باشند.

نوشته آپدیت اندروید 8.1 برای گلکسی J7 Core سامسونگ عرضه شد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت