آموزش – چگونه در پیام رسان سروش حساب کاربری بسازیم؟

سروش یکی از مطرح‌ترین پیام رسان‌های ایرانی است که از قابلیت‌های متنوعی برخوردار شده است. اگر می‌خواهید از سرویس‌های این پیام رسان استفاده کنید، باید در آن حساب کاربری بسازید. در ادامه نحوه ساخت اکانت سروش را به شما آموزش می‌دهیم.

با خارج شدن تلگرام از دسترس کاربران ایرانی، توجه‌ کاربران به سمت پیام رسان‌های ایرانی جلب شد. در حال حاضر توسعه دهندگان با افزودن امکانات کاربردی متنوع به اپلیکیشن‌های تولیدی خود، برای جذب بیشترین اعضا تلاش می‌کنند. سروش یکی از این پیام رسان‌های ایرانی بوده که از نظر امکانات و ظاهر شباهت زیادی به تلگرام دارد و می‌تواند جایگزین خوبی برای آن باشد (با بهترین برنامه‌های جایگزین تلگرام آشنا شوید!).

توسط سروش می‌توان به صورت رایگان برای افراد پیام ارسال کرد و یا به قابلیت‌های دیگری مانند تماس صوتی و ساخت کانال و گروه دسترسی داشت. علاوه بر این‌ موارد که آن‌ها را پیش‌تر در تلگرام هم دیده بودیم، قابلیت‌های بیشتری مانند پرداخت قبض و اعلام وضعیت آب و هوا هم در این اپلیکیشن موجود است.

پیام رسان سروش برای اندروید، iOS، لینوکس، ویندوز و مک موجود بوده و افراد با سیستم عامل‌های مختلف می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

برای ساخت اکانت سروش مراحل قرار گرفته در ادامه را به ترتیب دنبال کنید:

  1. جدیدترین نسخه از اپلیکیشن سروش را با توجه به سیستم عامل خود دانلود کنید. ما در این آموزش از نسخه اندروید سروش استفاده کرده‌ایم.
  2. برنامه را اجرا کرده و بعد از انتخاب زبان فارسی، روی شروع کلیک کنید. (امکان تغییر زبان پس از ساخت اکانت وجود دارد.)
  1. در صفحه باز شده، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. به نام کشور که مقابل بخش «من اینجا هستم» قرار گرفته، توجه کنید.
  2. روی آیکون تیک موجود در بخش بالایی رابط کلیک کنید.

ساخت اکانت سروش

  1. کد ارسال شده را در باکس مشخص شده وارد و سپس روی آیکون تیک کلیک کنید. در صورتی که کد از طریق پیامک برایتان ارسال نشد، روی «دریافت کد به وسیله تماس صوتی» کلیک کنید تا سروش با شما تماس بگیرد.

ساخت اکانت سروش

با طی این مراحل، ساخت اکانت سروش شما به پایان رسیده و اکنون می‌توانید با مخاطبین خود توسط این پیام رسان ارتباط برقرار کنید. ساخت اکانت سروش در پلتفرم‌های دیگر هم مشابه موارد توضیح داده شده در این مطلب بوده و به راحتی انجام می‌شود.

ساخت اکانت سروش

نظر شما در رابطه با اپلیکیشن سروش چیست؟ آیا شما از این پیام رسان استفاده می‌کنید؟

به نقل از :click.ir

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت