آموزش – ۵ راهکار برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام

اگر می‌خواهید با راهکارهای ساده افزایش فالوور اینستاگرام آشنا شوید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

تعداد فالوور در اینستاگرام به یک اصل برای ارزیابی میزان اعتبار صفحه مورد نظر تبدیل شده است، به همین دلیل هم کاربران به دنبال روش‌هایی برای افزایش تعداد دنبال کنندگان‌شان در این شبکه اجتماعی هستند (چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟).

متاسفانه در حال حاضر یک راه خاص و رایگان برای افزایش تعداد فالوور‌ها در اینستاگرام وجود نداشته و کاربرانی که به دنبال آن هستند باید از روش‌های مختلفی در این زمینه استفاده کنند. بهره‌گیری از این روش‌ها به معنای افزایش حتمی تعداد فالوورهای صفحه نبوده و ممکن است برای برخی از افراد هیچ نتیجه‌ای نداشته باشد. در ادامه این مطلب شما را با تعدادی از راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام آشنا می‌کنیم (دانلود نسخه جدید اینستاگرام برای اندروید و iOS).

استفاده درست از هشتگ‌

هشتگ یکی از اصلی‌ترین راه‌های تعامل صفحه اینستاگرام شما با کاربران بوده و نقش مهمی در دیده شدن‌تان دارد. تاثیر هشتگ در افزایش فالوورها زمانی افزایش یافت که اینستاگرام قابلیت فالو کردن هشتگ‌ها را به اپلیکیشنش اضافه کرد و اکنون کاربران می‌توانند با فالو کردن هر هشتگ، به مطالب مربوط به هر یک دسترسی داشته باشند. به همین ترتیب بهتر است برای پست‌های خود در اینستاگرام از هشتگ مناسب استفاده کنید تا افراد توسط آن به پست و سپس پیج هدایت شوند. به طور کل اگر تصمیم به افزایش فالوور اینستاگرام خود را دارید، بهتر است هشتگ‌های صحیح را به کار ببرید و از قرار دادن نمونه‌های نامربوطی که فقط به منظور پر کردن فضای زیر پست استفاده می‌شوند، خودداری کنید (قابلیت فالو کردن هشتگ ها به اینستاگرام اضافه شد).

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فعالیت در اینستاگرام

افزایش فعالیت در اینستاگرام باعث می‌شود تا بیشتر جلوی چشم کاربران باشید و از این طریق با دیده شدن، شانس فالو شدن پیج‌تان را بالا خواهید برد. با فالو کردن پیج‌های مرتبط، لایک کردن و گذاشتن کامنت، خودتان را بیشتر مطرح کنید. از روش‌های غیرحرفه‌ای مانند فالو آنفالو استفاده نکنید؛ این فرآیند تنها برای یک دوره زمانی کوتاه تعداد فالوورهایتان را افزایش می‌دهد و بعد از مدتی دوباره به حالت قبل بازمی‌گردد.

بهبود کلاس کاری و نظم در صفحه

برای صفحه خود یک لوگوی اختصاصی تهیه کنید و آن را برای عکس پروفایل قرار دهید. با این کار به صفحه اعتبار می‌بخشید و افراد با مشاهده آن، متوجه این موضوع می‌شوند. بهتر است پست‌های خود را با یک زمان بندی مشخص در صفحه قرار دهید و به انتشار آن‌ها نظم دهید. گذاشتن پست با فواصل زمانی پایین یا خیلی بالا، نارضایتی فالوورها و افراد مراجعه کننده را به دنبال خواهد داشت. انتخاب نام، آی دی، آدرس URL و Bio مناسب برای صفحه هم تاثیر زیادی در کلاس کاری اینستاگرام‌تان داشته و باید به آن توجه کنید. علاوه بر این‌ها، پیشنهاد می‌شود از تصاویر اختصاصی خود در پست‌ها استفاده کنید و کمتر سراغ عکس‌های منتشر شده در اینترنت بروید.

افزایش فالوور اینستاگرام

در نظر داشتن ترندهای روز

همیشه از ترندهای روز باخبر باشید و پست‌های مربوط به آن‌ها را با هشتگ‌های درست و همچنین موقعیت مکانی در صفحه منتشر کنید. حتی اگر ترندهای روز متناسب با حوزه فعالیت صفحه شما نیست، بهتر است در پستی به صورت مجزا به آن بپردازید. افراد با دنبال کردن هشتگ یا موقعیت‌های مکانی به پست شما می‌رسند و همین احتمال فالو شدن پیج‌تان را بیشتر خواهد کرد.

تبدیل اکانت به نوع بیزینسی

در صورتی که اکانت خود را به نوع بیزینسی تغییر دهید، امکانات فراوانی توسط اینستاگرام برای مدیریت بهتر اکانت در اختیارتان قرار می‌گیرد. در اکانت‌های بیزینسی اینستاگرام می‌توان فعالیت دنبال کنندگان را زیر نظر داشت و متناسب با آن، پیج را مدیریت کرد. اطلاعاتی که از این طریق به صاحب صفحه ارایه می‌شود، می‌تواند برای جذب فالوور بیشتر کاربردی باشد. برای مثال در اکانت بیزینسی می‌توان از پست‌های ذخیره شده توسط دنبال کنندگان مطلع شد و از این طریق پست‌های بعدی را با توجه به آن منتشر کرد تا توجه اکثریت افراد جذب شود (چطور اکانت تجاری اینستاگرام بسازیم؟).

افزایش فالوور اینستاگرام

راهکارهایی که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم می‌توانند در جذب سریع‌تر فالوور کاربردی باشند و بهتر است آن‌ها را مد نظر داشته باشید. همان طور که پیش‌تر هم گفتیم، راه صد درصدی برای افزایش رایگان تعداد فالوورها وجود نداشته و شما باید با آزمون و خطای روش‌های مختلف پیش بروید.

علاوه بر موارد معرفی شده، وبسایت‌ و ربات‌هایی هم هستند که با پرداخت هزینه یا به صورت رایگان، فالوورهای زیادی را به صفحه شما اضافه می‌کنند. فالوورهای اضافه شده می‌توانند فیک یا حقیقی باشند. استفاده از این روش برای افزایش فالوور، حرکت حرفه‌ای نبوده و اگر به کیفیت کارتان اهمیت می‌‌دهید، آنچنان توصیه نمی‌شود. برای مثال اگر می‌خواهید فالوورهایی داشته باشید که از حوزه فعالیت‌تان مطلع هستند، استفاده از ربات یا وبسایت‌های فروش فالوور گزینه مناسبی نبوده و بهتر است سراغ روش‌های دیگری مانند خرید پیج مرتبط با حوزه کاری خود بروید.

شما از چه راهکارهایی برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می‌کنید؟

به نقل از :click.ir

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت