آموزش – چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

تیک آبی نشانه‌ای است که به عنوان مهر تایید اینستاگرام در اکانت‌های مختلف قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید تیک آبی اینستاگرام را به صفحه خود بیاورید، این مطلب را بخوانید.

حتما تاکنون با آیکون تیک آبی در اکانت‌های اینستاگرام مواجه شده‌اید. اینستاگرام این علامت را برای اکانت‌های مورد تایید خودش در نظر گرفته تا کاربران به اشتباه، گرفتار صفحات فیک و تقلبی مرتبط با آن نشوند. در اکانت هنرمندان، شبکه‌های تلویزیونی، افراد مشهور، برند‌های مختلف و گروه‌های دیگر، شاهد قرارگیری آیکون تیک آبی هستیم و با توجه به آن می‌توانیم با اعتماد بیشتر، پیج‌ها را فالو کنیم.

داشتن تیک آبی در پروفایل اینستاگرام، به عنوان یک امتیاز محسوب می‌شود؛ چرا که اینستاگرام با دادن تاییدیه، شما را به عنوان یک فرد مهم و مشهور به حساب آورده و این موضوع باعث بالا رفتن پرستیژ صفحه شما در این شبکه اجتماعی محبوب می‌شود.

گرفتن تیک آبی اینستاگرام فرآیند دشواری بوده و ضمن صبور بودن در این راه، باید برای آن برنامه ریزی داشته باشید. مواردی که در ادامه اشاره می‌کنیم، ممکن است شما را سریع‌تر به تیک آبی اینستاگرام برسانند.

صفحات فیک اکانت خود را ایجاد کنید!

همان طور که می‌دانید، اگر نام هنرمندی را در بخش جستجوی این شبکه اجتماعی وارد کنید، با چندین صفحه مختلف که همه ادعا می‌کنند اصلی هستند، مواجه می‌شوید. به همین ترتیب، یافتن صفحه اصلی فرد مورد نظر از میان این صفحات با نام‌های مشابه، کار دشواری است. یکی از اصلی‌ترین دلایل اینستاگرام برای قرار دادن آیکون تیک آبی در پروفایل، جدا کردن صفحات اصلی از پیج‌های فیک است.

شما می‌توانید از این موضوع برای افزایش شانس گرفتن تیک آبی اینستاگرام خود استفاده کنید. در واقع با ایجاد صفحات فیک با نام‌ و عکس‌های مشابه از خودتان، این ایده را به اینستاگرام می‌دهید که پیج‌های فیک زیادی از شما ساخته شده و نمی‌خواهید افراد به اشتباه آن‌ها را فالو کنند. دقت داشته باشید پیج‌های فیک ساخته شده باید فعال باشند و به طور مرتب آپدیت شوند.

محبوبیت خود را با فالوورهای زیاد، بالا ببرید!

یکی دیگر از نکات موثر برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، افزایش تعداد فالوورها است. با افزایش تعداد فالوورهای خود در این شبکه اجتماعی، نشان می‌دهید که از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار هستید. از آن‌جایی که اینستاگرام به محبوبیت افراد اهمیت زیادی می‌دهد، پیج این دسته از افراد بیشتر مورد توجه واقع شده و تیک آبی راحت‌تر به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

اکانت خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف را با اینستاگرام لینک کنید!

داشتن اکانت و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند فیسبوک، یوتیوب و توییتر، شانس شما را برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام افزایش می‌دهد. بالا رفتن شانس دریافت تیک آبی زمانی اتفاق می‌افتد که حساب خود سرویس‌های مختلف را با اکانت اینستاگرام لینک کنید.

کلاس کاری خود را بهبود دهید!

کلاس کاری موضوع مهمی است که در روند گذاشتن پست، باید به آن دقت شود. برای اینکه به اینستاگرام نشان دهید که لایق دریافت تیک آبی هستید، بهتر است به پست‌ها نظم ببخشید. برای این کار از یک برنامه ریزی زمانی برای انتشار استفاده کنید و پست‌ها را در ساعت خاصی در حساب خود قرار دهید. همچنین از گذاشتن اسپم و تبلیغات تا جای ممکن خودداری کنید.

بهره‌گیری از یک تم خاص برای انتشار پست‌ها و همچنین استفاده از لوگوی اختصاصی هم می‌‌تواند کاربردی باشد. همچنین بهتر است لوگوی اختصاصی خود را در تصاویر قرار دهید.

تیک آبی سایر شبکه‌های اجتماعی را دریافت کنید!

در صورتی که اکانت شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف مخصوصا فیسبوک تیک آبی داشته باشد، دریافت این نشانه در اینستاگرام آسان‌تر خواهد بود. دریافت تیک آبی در برخی شبکه‌های اجتماعی راحت‌تر از اینستاگرام بوده و می‌توانید پیش از اینستاگرام برای آن‌ها اقدام کنید.

تیک آبی به این راحتی‌ها به دست نمی‌آید!

گرفتن تیک آبی اینستاگرام آسان نیست و برای دریافت آن باید زمان زیادی را صرف کنید. پیج‌های زیادی هستند که با وجود فالوورهای میلیونی، این نشانه را ندارند، در حالی که صفحاتی با چند هزار فالوور، به طرز عجیبی مورد تایید اینستاگرام واقع شده‌اند. بهتر است علاوه بر انجام تمام کارهایی که در بالا اشاره کردیم، به اینستاگرام ایمیل بدهید و ضمن اعلام وجود تعداد بالای پیج‌های فیک از خودتان، بیان کنید که لایق دریافت تیک آبی هستید.

نظر شما در رابطه با موارد گفته شده در بالا چیست؟ آیا صفحه شما در اینستاگرام تیک آبی دارد؟

به نقل از :click.ir

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت