میلیون‌ها جایزه بدون قرعه کشی فقط با یک تراکنش!

شرکت به پرداخت ملت، ارایه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک جشنواره‌ای تحت عنوان «عید تا عید» با شعار عید تو سکه کن را ازتاریخ ۳۱/۰۵/۹۷ لغایت ۰۸/۰۶/۹۷ همزمان با ایام مبارک عید قربان تا عید غدیر برگزار می‌کند.

در این جشنواره میلیون‌ها جایزه‌ی نقدی و غیر نقدی بدون قرعه کشی برای کاربران اپلیکیشن سکه به همراه قرعه کشی نهایی ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به همراه ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت های آسیا برای قدردانی از همراهی کاربران محترم در نظر گرفته شده است.

جوایز بدون قرعه کشی جشنواره به شرح زیر است:

کنسول بازی PS4 ، شارژ کیف پول ۵۰۰ هزار ریالی تا ۱۰ هزار ریالی، سفرهای رایگان اسنپ، کد تخفیف سایت های دیجی‌کالا، تخفیفان، مدیسه، اسنپ‌فود، علی‎‌بابا، کاربوی، الوپیک، پلاک، فیلیمو، جاباما، امداد خودرو، زودشور، نوار و چونک

کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از هر یک از خدمات خرید شارژ، پرداخت قبوض، خرید بسته اینترنت ، پرداخت جریمه خودرو و … بطور قطعی برنده یکی از میلیون ها جایزه معرفی شده باشند.

نحوه دریافت شانس ازگردونه به این صورت در نظر گرفته شده است که به هر کاربر پس از انجام هر تراکنش بالای ۱۰ امتیاز،یک شانس برای چرخاندن گردونه‌ی جوایز تعلق خواهد گرفت و کاربر با مراجعه به قسمت گردونه در اپلیکیشن و چرخاندن آن، ۱۰۰% برنده‌ی یکی از جایزه ها می شود.

در پایان جشنواره، کلیه‌ی شرکت‌کنندگان جشنواره، در قرعه‌کشی جوایز اصلی نیز شرکت داده خواهند شد و هر کاربر به ازای هر ۱۱۰ امتیاز بدست آورده از تراکنش ها ۱ شانس برای برنده شدن جوایز قرعه کشی نهایی بدست می‌آورد.

جوایز نهایی پایان جشنواره شامل ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت‌های آسیا در امارات خواهد بود.

برای شرکت در این جشنواره و دریافت شانس گردونه ی جوایز از میان میلیون ها جایزه جشنواره و همچنین افزایش شانس برنده شدن خودرو پژو ۲۰۶ و سفر به جام ملت‌های آسیا تنها کافی است پس از نصب اپلیکیشن سکه، تراکنش‌های خود را با آن انجام دهید .

برای دریافت اپلیکیشن و کسب اطلاعات بیش‌تر به سایت http://sekeh.behpardakht.com/eydtaeyd مراجعه فرمایید.

نوشته میلیون‌ها جایزه بدون قرعه کشی فقط با یک تراکنش! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

CopyRight Original Article منبع اصلی و رعایت قانون کپی رایت