پنت هاوس های لوکس و الهام بخش

پنت هاوس مترادف با تجملات است. اما فقط به این دلیل که خانه رویایی پنت هاوس شما ممکن است کمی دور از دسترس باشد، به این معنی نیست که نمی توانید برخی از ایده های باورنکردنی طراحی را برای یک خانه لوکس در خانه خود بگنجانید. به این پنت هاوس های خیره کننده و طرح های دقیق آنها نگاهی بیندازید تا ایده هایی را پیدا کنید که می توانید در فضای شخصی خود بیابید.
این پنت هاوس های منهتن دارای پنجره های عظیم با چشم اندازهای گسترده از افق معروف مشهور نیویورک است. طراحان کار خارق العاده ای را انجام داده اند این است که فقط بر روی مبلمان متمرکز نکرده اند تا بتوانند از منظره ها استفاده کنند، آنها با یک نیمکت به شکل ال و قفسه کتاب فضای نشیمن را جدا کرده اند. گلدان شیشه ای پر از گل های در تضاد زیبایی با سطوح فولاد و بتن از آن قرار دارد.
پوشش کف های سفید براق باعث تعجب شما می شوند زیرا نمی توانید حدس بزنید که در کجا به پایان می رسند ، و پوشش های صاف ابریشمی در مقابل ایجاد فضای دلبازی ایجاد می کنند.
پوشش چوب الزاما نباید یادآور گذشته باشد. به طور مثال تابلوهای براق و گرم چوب بیانگر طراحی مدرن است.پست پنت هاوس های لوکس و الهام بخش در چهارسوی معماری اول به نظر می رسد.