آموزش – افزایش فالوور اینستاگرام

به جرات میتوان گفت که این روز ها اینستاگرام به یکی از غول های فضای مجازی در دنیا و همچنین در ایران تبدیل شده است. و با پتانسیل بالایی که در گسترش و ارائه محصولات فروشی دارد بستر بسیار مناسبی برای افراد بیزینس کار که میخواهند شغل خودشان را در اینستاگرام گسترش داده و فروش محصولاتشان را در فضای مجازی افزایش دهند بسیار مناسب میباشد.

همانگونه که میدانید خواسته هر کاربر اینستاگرام و همچنین مهم ترین اصل موفقیت در اینستاگرام داشتن فالوور های زیاد و واقعی میباشد به خصوص برای پیج های تجاری یا همان بیزینسی که میخواهند محصولات خودشان را از طریق اینستاگرام به فروش برسانند حائز اهمیت خواهد بود امروز میخواهیم شما را با راه های افزایش فالوور اینستاگرام آشنا کنیم تا برای خودتان پیج های مناسب در آینده آماده کنید.

راه های افزایش فالوور اینستاگرام :

همانگونه که در مطالب بالا اشاره کردیم امروز میخواهیم در مورد راه و روش های افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کنیم راه حل هایی که در خود ویژگی و امکانات اینستاگرام نهفته شده و تنها با کمی دقت و صرف وقت خواهید توانست برای پیج خود فالوور واقعی اینستاگرام جذب کرده باشید.

صفحه پروفایل اینستاگرام:

مهم ترین صفحه اینستاگرام هر کاربر صفحه پروفایل آن میباشد در این صفحه پست ها و استوری های منتشر شده شما برای دیگر پیج ها به نمایش گذاشته میشود و دارای بخش های مهمی همچون بیو اینستاگرام میباشد که در ادامه به این مورد خواهیم پرداخت.

در مورد صفحه پروفایل اینستاگرام صحبت کردیم و اینکه این صفحه اصلی شما میباشد اگر بخواهیم برای این صفحه یک مثال واقعی بزنیم میتوانیم آن را به ویترین یک مغازه تشبیه کنیم قطعا خود شما که میخواهید محصولی را خریداری کنید قبل از هر چیزی به ویترین مغازه های مربوطه توجه میکنید در اینستاگرام هم هنگامی که بازدید کننده ای پیج شما را مشاهده میکند در نگاه اول به محتوای صفحه پروفایل شما توجه خواهد کرد پس در تولید محتوا و توضیح هدف پیج خود در صفحه پروفایل اینستاگرام دقت لازم را به کار گیرید.

بیو اینستاگرام

بیو اینستاگرام شناسنامه اینستاگرام شما میباشد در بیو اینستاگرام میتوانید افراد را ترغیب به ادامه بررسی اکانت خود کنید اهمیت این بخش از صفحه پروفایل اینستاگرام به قدری بالاست که برخی از شرکت های بزرگ با وسواسی زیادی متن برای این بخش انتخاب میکنند پس شما نیز متن های تحریک کننده و مربوط به موضوع پیجخودتا را بنویسید حتی میتوانید در این قسمت لینک خارجی جاگذاری کنید.

با دیگران در ارتباط باشید:

داشتن رابطه صمیمی و فراهم کردن شرایط تعامل با دیگر پیج ها مخصوصا پیج هایی که موضوع و محتوای آنها مشابه اکانت شما میباشد میتواند پتانسیل جذب و بازدید اکانت شما را چندین برابر کند خوشبختانه محدودیت یا جریمه ای نیز برای تعامل و تبادل بیشتر در اینستاگرام برای اکانت های مربوطه را تهدید نمکیند.

استفاده از هشتگ ها:

ویژگی هشتگ ها بسیار مهم میباشد در واقع شما با استفاده از هشتگ ها میتوانید افراد مورد علاقه و مربوط به موضوع پیج تان را به اکانت خود هدایت کنید. جدیدا اینستاگرام نیز امکان فالو کردن هشتگ ها را برای پیج ها فراهم کرد تا از این پس هشتگ ها را بتوان دنبال کرد تا هر موقع که استوری یا پست هایی با این هشتگ در اینستاگرام ارسال شدند در قسمت هوم اکانت های فالو کرده به نمایش در آیند.

خب با این توصیفات استفاده نکردن از هشتگ ها به مانند خودکشی میباشد حتما در رابطه با موضوع پیج و پست هایی که منتشر میکنید از هشتگ ها استفاده کنید و از هشتگ های نامربوط خودداری کرده در ضمن سعی کنید تعداد هشتگ های هر پست تان را بیش از سه کلمه تگ شده افزایش ندهید و این سه کلمه تگ شده کلمات مهم و پر بازدیدی باشند.

فالوور هایتان را بشناسید:

شناخت فالوور ها و بازدید کننده های اکانت خود یکی از اصل های مهم افزایش فالوور و موفقیت در اینستاگرام میباشد اگر شما فالوور ها یا به قولی مخاطب های پیج و پست هایتان را بشناسید که بیشتر از کدام قشر از جامعه و با کدام خصوصیات هستند به راحتی میتوانید فعالیت های خود را در رابطه با آنها سازگار کرده تادر مدت زمان کم به موفقیت چشمگیری برسید.

افزایش فالوور اینستاگرام

فعال کردن ویژگی insight

یکی از راه هایی که شما میتوانید با استفاده از آن به راحتی با خصوصیات فالوور های خود آشنا شوید فعال کردن ویژگی insight میباشد که برای پیج های تجاری یا همان بیزینسی که پروفایل اینستاگرام خودشان را به بیزینس پروفایل تغییر داده اند فعال میباشد شما نیز میتوانید به راحتی اکانت خود را به بیزینس پروفایل تغییر دهید قبل ها ارتقا دادن اکانت به این ویژگی کمی سخت بود و باید یک اکانت در فیسبوک داشتید سپس آن اکانت را با اکانت اینستاگرام خود ست میکردید تا پیج تان به پروفایل بیزینس تبدیل میشد اما حال به راحتی و تنها با چند لمس میتوانید این ویژگی را در پیج خود فعال کنید.

استفاده از ربات اینستاگرام :

ربات اینستاگرام

یکی از راه های مهم برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام بهره گیری از ربات اینستاگرام میباشد ربات های اینستاگرام بستر مناسبی هستند تا فعالیت هایی که منجر به افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آن هم به صورت هدفمند میشود را برایتان فراهم کنند.

در نظر بگیرید شما پیجی در اینستاگرام دارید و برای بالا بردن فالوور واقعی اینستاگرام تان فعالیت های متعددی در اینستا انجام میدهید مانند ارسال کامنت های متعدد در زیر پست دیگر پیج ها یا فالو کردن پیج های مورد هدف خودتان که میخواهید به نوعی این مخاطب های هدف تان را به اکانت خود هدایت کنید یا فعالیت های دیگر همچون لایک کردن، ارسال پیام های دایرکتی، مشاهده استوری های دیگران و… که همه ی این فعالیت ها باعث خواهد شد تا فعالیت پیج شما به صورت کلی بالا رفته تا در پی آن نیز پیج شما بیشتر دیده شود و فالوور های واقعی و هدفمند جذب پیج تان شود.

یک ربات اینستاگرام نیز همه ی این فعالیت ها را انجام خواهد داد با چند تفاوت بزرگ اول اینکه این فعالیت ها به صورت مستمر و ۲۴ ساعته انجام میشود و دوم اینکه هدفمندی گسترده ای را برای شما فراهم میکند تا آنجایی که شما میتوانید بازدید کننده ها و فالوور هایی که از طریق ربات اینستاگرام به پیج تان اضافه میشوند را از یک شهر خاص جذب کرده یا مرتبط با یک شغل خاص یا یک حرفه خاص را مورد هدف قرار بدهید.

داشتن یک پیج با فالوور مناسب :

در نظر بگیرید بازدید کننده ای پیج شما را مشاهده میکند اولین موردی که پیج شما میتواند برای آن بیننده جذاب باشد داشتن فالوور های مناسب و بالای اکانت شما میباشد این موضوع زمانی اهمیت دار تر از قبل میشود که شما قصد فروش محصولات خود در اینستاگرام را داشته باشید.

پس داشتن یک پیج با فالوور مناسب میتواند روند پیشرفت پیج را سرعت بخشیده و اعتماد اولیه برای بیننده را جلب کرده باشد اگر اکانتی با فالوور بالا ندارید میتوانید با خرید پیج اینستاگرام این امکان را نیز برای خود فراهم کنید.

جمع بندی :

امروز ما راه های اصلی برای افزایش فالوور اینستاگرام را برایتان نشان دادیم تا بتوانید با استفاده از این راه ها برای خودتان پیجی مناسب داشته باشید. همانطور که در بین گزینه های موجود به ربات اینستاگرام اشاره شد اگر میخواهید فالوور واقعی و هدفمند برای خود جذب کنید حتما از ربات های اینستاگرام استفاده کنید هم از لحاظ قیمت به صرفه تر بوده و هم اینکه بهره وری بالایی برایتان خواهد داشت.

image_pdfدریافت فایل pdf

به نقل از : inbo.ir